ניהול פרויקטים

חברת ש.א. פרויקטים בנתה וניהלה פרויקטי בניה שונים במשך שנות פעילותה. כאשר החברה בונה פרויקט, היא למעשה לוקחת אחריות על פרויקט הבניה על כל רבדיו, החל משלב התכנון מול האדריכל והמעצב, דרך בניית השלד, הפיתוח הסביבתי ועד לניהול ספקי הגמר השונים: חשמל, אינסטלציה, גבס, טיח, ריצוף ועוד. עד למסירת המפתח לשביעות רצונו של הלקוח.

כאשר הצוות המקצועי שלנו מטפל בפרויקט בנייה מלא, הוא האחראי המלא לכל שלבי הביצוע, בעוד הלקוחות שלנו נהנים מניהול פרויקט מקצועי ומשקט נפשי.

עבור הלקוחות יש יתרונות לא מעטים בקבלן מבצע המטפל בכל פרויקט הבניה עד למפתח:

ש.א פרוייקטים ניהול פרויקט וקבלני משנה מלא ומקצועי בהתאם לתקנות המחייבות
ש.א פרוייקטים הלקוחות מתקשרים מול גורם אחד, במקום עם כל נותן שירותים בנפרד. סוג התקשרות זו חוסך ללקוחותינו זמן וכסף לא מעטים.
ש.א פרוייקטים מנהל הפרויקט שלנו הוא איש הקשר של הלקוח לכל משוב, בעיה או רצון שמתעוררים.
ש.א פרוייקטים אחריות מלאה של החברה על הפרויקט כולו. אין צורך "לרדוף" אחרי בעלי המקצוע השונים.

לחברת ש.א. פרויקטים ניסיון רב בניהול פרויקטים רבים ומגוונים, אשר נבנו בסגנונות בניה שונים. בחירה של חברה קבלנית איכותית ומקצועית חשובה לעין ערוך לניהול הפרויקט, ניהול מקצועי ואיכותי יבטיח בניית שלד חזק, יסודות יציבים ועבודות גמר מדויקות.

בחירה מוצלחת של חברה קבלנית לניהול הפרויקט תניב פרויקט ברמת גימור גבוהה, תוך הקפדה על נהלי עבודה, שמירה על תקנות בטיחות, סביבת עבודה נעימה לבעלי המקצוע וללקוחות ותיאום מלא בין נותני השירותים השונים לחסכון בזמן עבודה ובעלויות.

בחברת ש.א. פרויקטים אנו מקפידים על צוות בניה ופיקוח מקצועי, נותני שירותים מהמובילים בתחום, חומרי בניה איכותיים וסטנדרטים גבוהים של עבודה, פיקוח וניהול.


| ניהול פרויקטים || עבודות בניה || קבלן בנייה |