אודות

חברת ש.א. פרויקטים היא חברה קבלנית רשומה, המבצעת את כל עבודות הבניין: שלד, פיתוח וגמר. החברה ליוותה, מאז נוסדה בשנת 2001, פרויקטי בניה רבים בכל רחבי הארץ.

חברת ש.א. פרויקטים מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא ומקצועי לכל צורך ורצון בתחום הבניה, התשתיות והשיפוצים. לקוחות החברה נהנים מליווי מקצועי, יחס אישי, מעבודה של בעלי מקצוע איכותיים מובילים בתחומם ומאחריות מלאה על הפרויקט המוגמר.

ברבות השנים, חברת ש.א. פרויקטים הייתה מעורבת בפרויקטים שונים עבור המגזר הפרטי והעסקי ברמות שונות: מבניית השלד ועד למסירת המפתח ללקוח. הניסיון הרב, האמינות והמהימנות, והעמידה הבלתי מתפשרת בלוחות הזמנים לסיום הפרויקט קנו לחברה שם דבר בתחום הבניה.

חברת ש.א. פרויקטים מקיימת שיתופי פעולה וקשרים מקצועיים עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה עבור הפרויקטים בהם היא מעורבת: אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, מפקחים, אנשי גמר ועוד, על מנת להגשים את חזונו של הלקוח.

מאחורי שנות פעילותה של החברה פרויקטים רבים, ביניהם בתים פרטיים, בתי יוקרה, בריכות שחיה, תוספות בנייה, מרתפים, עיצוב גינות, מפעלים, מבני תעשיה, עבודות פיתוח ועוד. החברה מנוסה בסגנונות בניה שונים ומגוונים: בניה בבלוקים ( בניה קונבנציונאלית), בניה בעץ, בניה במתכת ובשיטת בניה המשלבת את כל הסגנונות גם יחד.

שימי אליאסי, המנכ"ל והבעלים של החברה, מאמין כי לקבלן הבניין חלק מרכזי ומשמעותי בהצלחתו של הפרויקט, ולכן עליו:

 להיות קשוב לצרכים ולרצונות של הלקוח
 לעמוד בתקנות הבניה הנדרשות
 להיות בעל יכולות פיקוח בנייה וניהול פרויקטים מיטביות
 לעבוד עם בעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים
 להיות מסוגל להתמודד עם האתגרים הנוצרים תוך כדי העבודה
 להשתמש בחומרי בנייה איכותיים, המתאימים לפרויקט
 לשמור על מסגרת התקציב שהוגדרה עם הלקוח
 לעמוד בלוחות הזמנים להם התחייב

חברת ש.א. פרויקטים, רואה בעקרונות אלה את חזונה, ומספקת ללקוחותיה סטנדרט בניה גבוה ואיכותי.| שימי אליאסי || א.ש פרוייקטים |