נמצאו 9 תוצאות עבור חיפוש התג : א.ש פרוייקטים

אודות

חברת ש.א. פרויקטים היא חברה קבלנית רשומה, המבצעת את כל עבודות הבניין: שלד, פיתוח וגמר. החברה ליוותה, מאז נוסדה בשנת 2001, פרויקטי בניה רבים בכל רחבי הארץ. חברת ש.א. פרויקטים מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא ומקצועי לכל צורך ורצון... (קרא עוד...)

גלריית פרוייקטים

... (קרא עוד...)

פרוייקט בסביון - 1

[catalogImages:savyon] פרוייקט בסביון -... (קרא עוד...)

פרוייקט בנייה בראשון לציון - 1

[catalogImages:reshon] פרוייקט בנייה בראשון לציון -... (קרא עוד...)

צור קשר

* שם: * אימייל: * טלפון: הודעה: Captcha    רח ‘ החרמון 38, באר... (קרא עוד...)

ניהול פרויקטים

חברת ש.א. פרויקטים בנתה וניהלה פרויקטי בניה שונים במשך שנות פעילותה. כאשר החברה בונה פרויקט, היא למעשה לוקחת אחריות על פרויקט הבניה על כל רבדיו, החל משלב התכנון מול האדריכל והמעצב, דרך בניית השלד, הפיתוח הסביבתי ועד... (קרא עוד...)

פיתוח סביבתי וחוץ

חברת ש.א. פרויקטים מבצעת בפרויקטים אותם היא מלווה גם את הפיתוח הסביבתי של המבנה: יצירת קווי ביוב חיצוניים, יצירת ועיצוב גינות, בניית בריכות שחייה, סלילת כבישי גישה לחניות, התאמת ריצוף משתלב, עבודות חשמל וקווי טלפוניה,... (קרא עוד...)

מבני תעשיה

עבודת הבנייה של מבני תעשייה שונה באופן משמעותי מבנייה של בתי מגורים. ישנו גם הבדל מהותי בין מבני תעשייה שונים, ואופי וסגנון הבניה שלהם נובע למעשה מהייעוד שלהם. מבנים הנדרשים לסודיות במידע, מרכזים לוגיסטיים או בנייני... (קרא עוד...)

קבלן גמר

ההמשך הישיר של בניית שלד המבנה הוא בניית הגמר. עבודות הגמר הן אלו שיוצרות את הנראות הסופית של המבנה, את איכות הגימור שלו, ולמעשה הן ההופכות את המבנה לראוי למגורי אדם או ראוי לכל שימוש אחר לו יועד. חברת ש.א. פרויקטים משמשת... (קרא עוד...)