נמצאו 8 תוצאות עבור חיפוש התג : קבלן

פרוייקט בניה בבאר יעקב

... (קרא עוד...)

קבלן גמר

ההמשך הישיר של בניית שלד המבנה הוא בניית הגמר. עבודות הגמר הן אלו שיוצרות את הנראות הסופית של המבנה, את איכות הגימור שלו, ולמעשה הן ההופכות את המבנה לראוי למגורי אדם או ראוי לכל שימוש אחר לו יועד. חברת ש.א. פרויקטים משמשת... (קרא עוד...)

קבלן שלד

אחד המרכיבים החשובים בכל פרויקט בניה הוא בניית שלד המבנה. השלד הוא למעשה המבנה הבסיסי עליו בנוי הבית. שלד איכותי ועמיד, אשר נבנה בהתאם לתוכניות הבניה כפי שתוכננו על ידי האדריכל, הבנוי מחומרי בניה איכותיים הוא הבסיס למבנה... (קרא עוד...)

ניהול פרויקטים

חברת ש.א. פרויקטים בנתה וניהלה פרויקטי בניה שונים במשך שנות פעילותה. כאשר החברה בונה פרויקט, היא למעשה לוקחת אחריות על פרויקט הבניה על כל רבדיו, החל משלב התכנון מול האדריכל והמעצב, דרך בניית השלד, הפיתוח הסביבתי ועד... (קרא עוד...)

פרוייקט בסביון - 1

[catalogImages:savyon] פרוייקט בסביון -... (קרא עוד...)

פרוייקט בנייה בראשון לציון - 1

[catalogImages:reshon] פרוייקט בנייה בראשון לציון -... (קרא עוד...)

מבני תעשיה

עבודת הבנייה של מבני תעשייה שונה באופן משמעותי מבנייה של בתי מגורים. ישנו גם הבדל מהותי בין מבני תעשייה שונים, ואופי וסגנון הבניה שלהם נובע למעשה מהייעוד שלהם. מבנים הנדרשים לסודיות במידע, מרכזים לוגיסטיים או בנייני... (קרא עוד...)

אודות

חברת ש.א. פרויקטים היא חברה קבלנית רשומה, המבצעת את כל עבודות הבניין: שלד, פיתוח וגמר. החברה ליוותה, מאז נוסדה בשנת 2001, פרויקטי בניה רבים בכל רחבי הארץ. חברת ש.א. פרויקטים מעניקה ללקוחותיה פתרון מלא ומקצועי לכל צורך ורצון... (קרא עוד...)